Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Julia Lebelt, zajęła III miejsce w konkursie „Serce dla Bohatera”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 12.
Konkurs został zorganizowany dla upamiętnienia Patryka Wysmyka oraz jego bohaterskiej walki z chorobą
Praca Julii powstawała pod opieką pani Katarzyny Robaszek-Purgał
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Na zdjęciu nagrodzona Julia.