Z przyjemnością informujemy, że uczniowie klasy 2d – Zofia Pękała, Iga Stefańska oraz Miłosz Frank – pod opieką wychowawczyni Bogusławy Patynek wzięli udział w konkursie wiedzy o zasadach savoir-vivre pt. „Z kulturą na co dzień”.
Celem konkursu było propagowanie zasad dobrego wychowania, rozwijanie kultury osobistej oraz kształtowanie umiejętności właściwego zachowania w różnych sytuacjach życia codziennego. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością zasad etykiety i kultury zarówno w szkole, jak i poza nią.
Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z konkursowymi zadaniami. Dzięki zaangażowaniu, bardzo dobremu przygotowaniu oraz doskonałej współpracy zespołowej zdobyli II miejsce! To wspaniały sukces, który potwierdza, że zasady dobrego wychowania są im doskonale znane i stosowane na co dzień.
Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania swoich pasji i zainteresowań!
Na zdjęciach uczniowie podczas konkursu.
Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z konkursowymi zadaniami. Dzięki zaangażowaniu, bardzo dobremu przygotowaniu oraz doskonałej współpracy zespołowej zdobyli II miejsce! To wspaniały sukces, który potwierdza, że zasady dobrego wychowania są im doskonale znane i stosowane na co dzień.
Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów oraz dalszego rozwijania swoich pasji i zainteresowań!
Na zdjęciach uczniowie podczas konkursu.