Uczniowie klasy 2d z ogromnym zaangażowaniem przygotowali wyjątkowe upominki z okazji Dnia Matki.
Podczas zajęć dzieci własnoręcznie wykonały kolorowe „drzewka szczęścia”, które stały się pięknym symbolem miłości, wdzięczności oraz najlepszych życzeń dla swoich mam.
Prace wymagały dużej staranności, kreatywności i cierpliwości. Każde drzewko było niepowtarzalne oraz wykonane z sercem. Uczniowie z radością opowiadali o swoich pomysłach i z dumą prezentowali gotowe prezenty.
Mamy nadzieję, że własnoręcznie przygotowane upominki sprawiły wszystkim Mamom wiele radości i wzruszeń. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, uśmiechu oraz samych pięknych chwil każdego dnia!
Na zdjęciach prezenty dla mam.
Prace wymagały dużej staranności, kreatywności i cierpliwości. Każde drzewko było niepowtarzalne oraz wykonane z sercem. Uczniowie z radością opowiadali o swoich pomysłach i z dumą prezentowali gotowe prezenty.
Mamy nadzieję, że własnoręcznie przygotowane upominki sprawiły wszystkim Mamom wiele radości i wzruszeń. Wszystkim Mamom składamy najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, uśmiechu oraz samych pięknych chwil każdego dnia!
Na zdjęciach prezenty dla mam.