30 maja 2026 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficzno-Gramatycznego „Zabawy językiem polskim”.
Uczestnicy rywalizowali w 2-osobowych drużynach, wykazując się imponującą wiedzą, znajomością zasad ortografii oraz umiejętnościami językowymi.
Wyniki konkursu:
Na zdjęciu uczestnicy podczas konkursu i wręczenia nagród.
Wyniki konkursu:
- I miejsce – SP 10
- II miejsce – SP 12
- III miejsce – SP 5
- IV miejsce – KSP Sióstr Dominikanek
- V miejsce – SP 3
- VI miejsce – SP 13 oraz SP 8
Na zdjęciu uczestnicy podczas konkursu i wręczenia nagród.