MISTRZOSTWA MIASTA W PŁYWANIU SZTAFETOWYM

Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
3 + 5 =
W dniu 26.10.2021r. odbyły się Mistrzostwa Miasta w pływaniu sztafetowym dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrane zostały na basenie przy ul. Belzackiej, w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci.

Nasza szkoła wystawiła do zawodów cztery sztafety pływackie: dwie dziewczęce oraz dwie chłopięce.

6. WENDZONKA LEO 6A

Nasi pływacy kolejny raz stanęli na wysokości zadania, zajmując miejsca na podium. Sztafeta chłopców z klas 7-8 zajęła I miejsce w mieście, sztafeta chłopców klas 4-6 zajęła II miejsce w mieście. Nasze pływaczki natomiast zajęły II miejsce w mieście (klasy 4-6), a starsze dziewczęta (klasy 7-8) zajęły IV miejsce w mieście.
Sukces goni sukces. Serdecznie gratulujemy naszym pływakom i życzymy kolejnych miejsc na podium.