Dzień Dziecka spędziliśmy w wyjątkowy sposób – w Parku Linowym nad Pilicą.
Była to nie tylko świetna zabawa, ale też prawdziwe wyzwanie! Uczniowie mieli okazję zmierzyć się ze swoimi lękami, pokonać własne ograniczenia i… zrobić coś, z czego mogą być naprawdę dumni.
Nie zabrakło śmiechu, emocji i wzajemnego wsparcia – a to przecież najważniejsze.
Na zakończenie czekało na nas ognisko, pyszna kiełbaska, wspólne rozmowy i chwile relaksu po aktywnym dniu.
To był dzień pełen wrażeń, który na długo zostanie w naszej pamięci!
Na zdjęciach uczniowie podczas zabawy.
Nie zabrakło śmiechu, emocji i wzajemnego wsparcia – a to przecież najważniejsze.
Na zakończenie czekało na nas ognisko, pyszna kiełbaska, wspólne rozmowy i chwile relaksu po aktywnym dniu.
To był dzień pełen wrażeń, który na długo zostanie w naszej pamięci!
Na zdjęciach uczniowie podczas zabawy.