Dziś wyjątkowy dzień – Dzień Mamy
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w pięknym i ważnym wydarzeniu zorganizowanym przez Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek "Kamilki", włączając się w Ogólnopolską Akcję Profilaktyczną „Badamy nie tylko Mamy”!
Była to nie tylko cenna lekcja profilaktyki – przypomnienie, jak ważne są regularne badania – ale też chwila pełna wzruszeń i solidarności. Wspólnie przeszliśmy w marszu, okazując wsparcie wszystkim, którzy chorują, tym, którzy wygrali walkę z rakiem oraz ich bliskim
Dziękujemy za możliwość bycia częścią tej inicjatywy i za tak ważne przesłanie
Dbajmy o siebie – nie tylko od święta!
Na zdjęciach uczniowie podczas akcji.