W piątek 9.01.2026r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły Mistrzostwa Miasta w Piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Na Igrzyskach Dzieci szkołę naszą reprezentowały:
Julia Budarna 6c
Julia Mysiak 6c
Sandra Vervoort 6b
Julia Owczarek 6b
Zofia Matejko 6b
Kornelia Jaworska 6a
Wiktoria Turek 6a
Aniela Dobrakowska 6a
Dominika Stręk 6a
Kornelia Szczygielska 6a.
Chłopcy natomiast wystąpili w składzie:
Michał Mikas 6a
Wiktor Sikorski 6a
Milan Inowłodzki 6a
Alan Bachta 6b
Bartosz Dąbrowski 6c
Miłosz Cieślik 6c
Marcel Korpas 6c
Dawid Dąbrowski 5b
Jakub Pawłowski 5b.
Dziewczęta ostatecznie zajęły 3 miejsce a chłopcy 2.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.
Na zdjęciach uczniowie.