Spotkanie z Prezesem Piotrkowskiego Oddziału WOPR Panem Leszkiem Ciechanowskim

23 maja nauczyciele świetlicy szkolnej zorganizowali spotkanie z Prezesem Piotrkowskiego Oddziału WOPR Panem Leszkiem Ciechanowskim.

W prelekcji wzięli udział uczniowie klas I-III. Pan ciechanowski udzielał porad dotyczących bezpiecznego spędzania czasu nad wodą,w górach i w lesie.Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w zajęciach.Dla najbardziej zaangażowanych Pan Leszek miał nagrody w postaci ciekawych książek o "wakacyjnych przestrogach".W spotkaniu wzięła udział również ratowniczka Justyna Kalisiak,która była uczennicą naszej szkoły.
Spotkanie z Prezesem WOPR-u jest pierwszą częścią podsumowania międzyszkolnego konkursu plastycznego "Bezpieczne wakacje".W II części,która odbędzie się w czerwcu nastąpi wyłonienie laureatów,wręczenie nagród.