ROK SZKOLNY 2016/ 2017
KLASA II A
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Ewa Sola
KLASA II B
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Agnieszka Czarnecka
KLASA II C
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Dorota Wróbel
KLASA II D
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Karol Baryła
KLASA II A
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Ewa Sola
ZESPÓŁ | TEMATY PROJEKTÓW | NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA NALEŻĄCEGO DO ZESPOŁU | NAUCZYCIEL – OPIEKUN PROJEKTU |
1 | Na piotrkowskim planie filmowym. - Dlaczego nasze miasto zajmuje ważne miejsce na „plenerowej mapie Polski”? a) Z kamerą przez wieki. b) Piotrków filmowy. | zespół a: Julia Fidala, Zuzanna Gajewska, Agnieszka Imiołek, Aleksandra Jonczyk, Adriana Jasińska, Agata Sobczyk, Patrycja Stręk, Wiktoria Zborowska zespół b: Maja Śpiewak, Wiktoria Wolska, Karina Klepińska, Katarzyna Kubiak, Klaudia Desput, Ola Filip, Iga Jóźwik, Bartosz Rogalski | Iwona Lisiak Magdalena Golanowska |
2 | Szkolny Dzień Profilaktyki. Jak przeciwdziałać uzależnieniom i promować zdrowy styl życia? | zespół 1: Dawid Stachaczyk, Michał Staszek, Jakub Olczyk, Adrian Wiewiura, Jakub Bąbel, Jakub Lachowski. zespół 2: Bartosz Chmurski, Julian Nowak, Seweryn Staniaszek, Kacper Szarlej, Wiesław Dorosz, Patryk Skurski | Ewa Sola Magdalena Gielec |
KLASA II B
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Agnieszka Czarnecka
ZESPÓŁ | TEMATY PROJEKTÓW | NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA NALEŻĄCEGO DO ZESPOŁU | NAUCZYCIEL – OPIEKUN PROJEKTU |
1. | ,,Kosmos w pigułce”. | Dawid Cłapa, Filip Kręgiel, Amelia Wodzyńska, Amelia Czajka, Bartosz Jarmecki, Wiktoria Kabzińska, Piotr Turek, Tobiasz Wiatr | Agnieszka Czarnecka |
2. | Wirtualny świat XXI wieku. | Julia Słowicka, Natalia Ziętka, Katarzyna Bajon, Filip Smak, Szymon Misztela, Dawid Roll, Jakub Mieczkowski | Agnieszka Czarnecka |
3. | ,,Piotrków dawniej i dziś” | Joanna Szymańska, Kamila Krasoń, Alicja Haładaj, Piotr Kędziora, Mateusz Szymański, Kacper Chmurski | Zofia Grzejszczak |
4. | Bohaterowie II wojny światowej. | Klaudia Kobędza, Julia Szczepocka, Paulina Omufner, Natalia Szczepanowska, Maksymilian Jaros, Jakub Radomiak, Aleksander Horna | Anna Łukowska |
KLASA II C
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Dorota Wróbel
ZESPÓŁ | TEMATY PROJEKTÓW | NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA NALEŻĄCEGO DO ZESPOŁU | NAUCZYCIEL – OPIEKUN PROJEKTU |
1 | Jaki wpływ mają zmiany klimatu na bioróżnorodność? | Projekt realizuje cała klasa. | Dorota Wróbel |
KLASA II D
OPIEKUN ORGANIZACYJNY – Karol Baryła
ZESPÓŁ | TEMATY PROJEKTÓW | NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA NALEŻĄCEGO DO ZESPOŁU | NAUCZYCIEL – OPIEKUN GRUPY |
1 | Przemysł gier komputerowych. | Antoni Purgał, Ernest Kranc, Mateusz Depczyński, Mateusz Wocheń, Dawid Phan Thanh, Jakub Wojtaszak. | Elżbieta Misiak-Iwańska |
2 | Historia filmu. | Amelia Dylong, Julia Wadlewska, Milena Walas, Jakub Ziemba, Grzegorz Filipek, Dominika Matera | Justyna Kowalczyk |
3 | Dziękuję, nie truję – czym jest niska emisja? | zespół 1: Patrycja Furman, Tamira Markiewicz, Wiktoria Tuchowska, Mateusz Lis, Eryk Glapiński, Natalia Piątkowska. zespół 2: Krystian Bogusławski, Kinga Gieszcz, Oskar Majda, Michał Kawnik, Łukasz Ruciński, Nikola Wasilewska, Krystian Smak. | Monika Sporysiak Karol Baryła |