Kolejne zajęcia za nami.
25-05-2023

LEKCJA Z CLASS VR

25 maja uczniowie z klas ósmych i siódmych poznawali zjawiska przyrodnicze za pomocą okularów VR,
23-05-2023

NASZE TWARZE

W ramach projektu Laboratoria Przyszłości dzieci z naszej „3” brały udział w zajęciach  fotograficznych pod kierunkiem p. Adama.
W kwietniu uczniowie wykorzystali długopisy 3D do wykonania kolorowych pisanek.
Dziś Telewizja Piotrków gościła w naszej szkole.
Tym razem dominowały klocki LEGO, Korbo oraz Photony.
Kolejne zajęcia za nami.
Uczniowie klas młodszych bardzo lubią zajęcia rozwijające, podczas których mogą korzystać z pomocy zakupionych w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości.
Minął kolejny miesiąc, w którym mogliśmy korzystać z pomocy zakupionych w ramach rządowego programu Laboratorium Przyszłości.
Kolejny miesiąc za nami, w którym mogliśmy korzystać z pomocy zakupionych w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości.
#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci
Uczniowie edukacji wczesnoszklnej systematycznie korzystają z pracowni LP.
Uczniowie klas VI realizują projekt edukacyjny "Skrzat".
Ruszyły zajęcia w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI. Od września nasi uczniowie mogą korzystać z nowoczenego sprzętu.
Laboratoria Przyszłości to Program, którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów.