29-11-2023

AUTUMN TREE

Projekt eTwinning realizowany od września do listopada w klasie 1a i 3a.
18-09-2022

DOT & ME

To już kolejny projekt eTwinning, w którym biorą udział nasi uczniowie.
01-03-2022

MDJO#2022

Projekt eTwinning "Zasięgnij języka - #MDJO22" skierowany był do uczniów różnych typów szkół. Trwał przez cały luty, a jego kulminacją był Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego  w dniu 21 lutego.
10-12-2021

ZNAMY SWOJE PRAWA

Uczniowie klas 5, uczęszczający na terapię pedagogiczną przystąpili do utworzonego przez p. Magdalenę Stobiecką projektu "Znamy swoje prawa".
Historię Vashti i jej kropki zna coraz więcej uczniów. Sprawia by kolejni uczniowie dostrzegli, jak wielka siła tkwi w nich samych oraz jak wiele mogą czerpać od swoich kolegów i koleżanek.

25-05-2021

BEE HAPPY

W marcu, kwietniu i maju 2021r. klasa 1a wraz z p. Katarzyną Ślęzak uczestniczyła w swoim pierwszym międzynarodowym projekcie eTwinning "BEE HAPPY".  W projekcie uczesniczyły dzieci ze szkól w Polsce, Cypru i Turcji.
Uczniowie klasy 1a z panią Katarzyną Ślęzak w marcu i w kwietniu realizowali swój kolejny projekt eTwinning "Jajko z niespodzianką II".
Od września do listopada klasa 1a wraz z p. Katarzyną Ślęzak realizowała projekt eTwinning "Kierunek bezpieczeństwo".
Uczniowie klas III oraz IV
Uczniowie klas 4 , uczęszczający na zajęcia terapii pedagogicznej wzięli udział w projekcie „ Pokaż, co masz w portfelu” , którego współpomysłodawczynią była pani Magdalena Stobiecka.
W tym projekcie eTwinning wzięły udział dwie klasy z naszej szkoły: Klasa 1a z p. Katarzyną Ślęzak i klasa 3b z p. Izabelą Sarnecką - Czajka.
20-11-2020

11 na 11-go

W tym patriotycznym projekcie wzięli udział uczniowie klasy 1a z panią Katarzyną Ślęzak.
Uczniowie klas III oraz IV uczęszczający na zajęcia terapii pedagogicznej wraz z panią Magdaleną Stobiecką wzięli udział w projekcie eTwinning „ Kosmos, gwiazdy i planety”.
15-09-2020

ŁĄCZ KROPKI

ŁĄCZ KROPKI czyli DOT DAY 2020 to święto kreatywności i odkrywania talentów wśród dzieci.
Uczniowie klasy 3a wraz zwychowawcą  zrealizowali kolejny projekt eTwinning "Znajdźmy wspólny język... ojczysty" związany z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego 2020.