52. RAJD PRAŻONEGO ZIEMNIAKA

52. Pieszy Rajd PTTK "Prażonego Ziemniaka" za nami.
Uczniowie naszej placówki w ponad 30-osobowym składzie podążyli szlakiem piotrkowskich architektów. Feliks Nowicki i Władysław Horodecki- to postacie, które szczególnie zapisały się na kartach historii naszego miasta, a ich architektoniczny kunszt można podziwiać po dziś dzień. Horodecki to autor takich budynków jak Wieża Ciśnień czy Hala Targowa, z kolei Nowicki może poszczycić się majestatycznym budynkiem sądu czy Willą Wandą. Po blisko 2-godzinnym spacerze pod przewodnictwem Kacpra Czapczyka, uczniowie dotarli do ostatniego z punktów programu- poczęstunku, tu oczywiście czekała porcja prażonych ziemniaków. W rajdzie wzięły udział klasy 2c, 7c i 8a pod opieką Karoliny Kucharczyk, Emilii Wajszczyk i Karola Baryły.