Bezpieczeństwo w sieci

Dnia 27 października 2016r. uczniowie kl.6a pod kierunkiem p.Doroty Kaplińskiej przedstawili swoim kolegom spektakl „Bezpieczeństwo w sieci”.

Dzieci bardzo zaangażowały się w przygotowania. Zapamiętały i ciekawie zinterpretowały scenariusz. Starannie wykonały elementy charakteryzacji i scenografii. Wysiłki młodych aktorów zostały przyjęte dużym zainteresowaniem. Dziecięca widownia w skupieniu wysłuchała wszystkich kwestii. Humorem reagowała na fragmenty żartobliwe. Brawami nagrodziła cały występ.
                Na zakończenie pani dyrektor, zadając kilka pytań, sprawdziła, co dzieci zrozumiały i zapamiętały. Wynik był zadowalający- uczniowie poszerzyli i utrwalili swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa w internecie.