BEZPIECZNE FERIE

Bezpieczeństwo w czasie zimowego wypoczynku to zagadnienie, które rokrocznie wraca w okresie ferii zimowych oraz zimowych aktywności fizycznych.
 W tym roku o tym, jak bezpiecznie zachowywać się zimą przypomnieli uczniowie klasy IIA i IIC, którzy pod opieką pani Katarzyny Charlińskiej i Martyny Boranieckiej zaprazenowali przedstawienie słowno-muzyczne.
Znajomością zasad bezpiecznego zachowania można było się również wykazać w konkursie plastycznym "Bezpieczne Ferie". Uczniowie wykonali prace w formie A4 techniką dowolną płaską, a najlepsi zostali nagrodzeni podczas apelu.
W kategorii klas pierwszych I miejsce zdobyła Izabela Pirek z kl.1b, II miejsce Celina Owczarek z kl.1a, III miejsce Wiktoria Drzeniecka z kl.1d, wyrożnienie Ola Popielczak z kl.1c.
W kategorii klas drugich I miejsce zajął Patryk Adaszek z kl.2a, II miejsce Magda Grzybowska z kl.2b, III miejsce Kinga Ciszewska z kl. 2c, wyrożnienie zdobył Marcel Regulski z kl.2a.
Z kolei w kategorii klas trzecich I miejsce zajęła Zuzia Marszał z kl.3c, II miejsce Nadia Wiśniewska z kl.3a, III miejsce Julia Ociepa z kl.3b, wyróżnienie powędrowało do Adama Pirka z kl.3c.
Zarówno wszystkim nagrodzonym, jak i uczestników serdecznie gratulujemy.