Dzień Kolekcjonera

Dnia 10 czerwca w naszej szkole odbył się „Dzień Kolekcjonera” połączony ze sprzedażą domowych wypieków.

Dzieci miały okazję zaprezentować swoją pasję i piękne kolekcje jakie udało im się zgromadzić. Prezentacje cieszyły się ogromną popularnością. Koledzy i koleżanki mieli okazję poznać bliżej swoich kolegów i dowiedzieć się czegoś na ich temat i tak: Franek Gwadera pokazał swój zbiór książek historycznych, Patryk Dawidowicz zbiera karty z piłkarzami, Daniel Bartosiewicz pokazał minerały, Robert Skowroński monety, Marysia Stecka pokazała swoje zwierzątka, Bernadeta Bartosiewicz konie i podkowy, Julia Kaliszewska aniołki, Oliwka Mazerant Kinder zabawki, Magda Nyga wspaniałe misie, Kinga Jarnecka żółwie, Gerard Wiktorowicz Banknoty i monety, Marcel Książek również monety, Mikołaj Gnitecki Medale i odznaki, Bartek Gnitecki banknoty, Natalia Tuchowska pokazała piękne naklejki, Maja Olczyk kamienie, Paulina Rucińska monety a Oleg Skoczylas kolekcję figurek lego ze Star Wars. Dziękujemy wszystkim za udział.