LEKCJA W-F NA LODOWISKU...

W ramach propagowania sportów zimowych wśród dzieci, kolejny raz nauczyciele WF zorganizowali dla uczniów naszej szkoły wyjazd na lodowisko kryte w Bełchatowie.

W dniu 2.03.2022r. odbyła się lekcja WF na lodzie, tym razem uczestniczyli w niej uczniowie klasy 4C pod opieką nauczycieli WF: p. A. Stonogi oraz p. A. Ożarek.
Podczas dwu godzinnych  zajęć niektórzy z nas stawiali pierwsze kroki na łyżwach, uczyliśmy się techniki jazdy oraz doskonaliliśmy jazdę na łyżwach.
Slalom, jazda parami, tor przeszkód to tylko niektóre formy zabaw na takiej lekcji, a najwięcej jest  dobrej zabawy i śmiechu.
Zajęcia WF na lodzie są ogromną frajdą i atrakcją dla naszych uczniów oraz stanowią urozmaicenie tradycyjnych lekcji.