MIKOŁAJKOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT KLAS VI

W dniu 8 grudnia 2022r. w naszej szkole w ramach zajęć pozalekcyjnych

WF z AWF zorganizowano Mikołajkowy turniej mini piłki siatkowej dziewcząt klas szóstych. Naszymi gośćmi na turnieju były uczennice ze Szkoły Katolickiej im. Św. Jana Bosko. Do siatkarskich zmagań stanęły cztery drużyny dziewcząt - dwie drużyny z naszej szkoły i dwie drużyny ze szkoły katolickiej.

Skład 1:                                                                    Skład 2:
Hoffer Natalia 6A                                                     Bernatowicz Alicja 6A
Hoffer Nikola 6A                                                      Pieprzowska Pola 6A
Góral Maria 6A                                                        Ryba Amelia 6A
Deredas Sonia 6A                                                   Lipińska Maja 6C

Dziewczyny  z naszej szkoły wykazały się naprawdę dużymi umiejętnościami siatkarskimi oraz walecznym charakterem, zajmując w turnieju I i III MIEJSCE.
                                                     Gratulujemy!!!