Mój Piotrków

23 lutego 2017 r. odbył się szkolny konkurs plastyczny dla klas II-III ph. "Mój Piotrków".

W konkursie wzięło udział 32 uczniów z jedenastu klas. Zadaniem dzieci było odtworzyć na papierze wylosowany przez siebie piotrkowski zabytek.
Wśród uczniów klas drugich zwyciężyła Karolina Dobrowolska z kl. 2a. Drugie miejsce przypadło Kornelii Kędziora, a trzecie Mai Jaros z kl. 2b. Wyróżnienia otrzymali: Kacper Błaszczyk kl. 2b, Julia Kowara kl. 2c oraz Jakub Gajecki z kl. 2d.

W klasach trzecich przyznano następujące miejsca: I- Weronice Kaczmarek z kl. 3c, II - Julii Karaś kl. 3b, III - Zuzannie Budzisz kl. 3d. Wyróżnienia trafiły do Oliwii Matyjaszczyk kl. 3c, Julii Gwadera kl. 3b, Zuzanny Furman kl. 3f.

Serdecznie gratulujemy.
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły panie: Agnieszka Zajączkowska i Katarzyna Ślęzak.