JAJKO Z NIESPODZIANKĄ II

Uczniowie klasy 1a z panią Katarzyną Ślęzak w marcu i w kwietniu realizowali swój kolejny projekt eTwinning "Jajko z niespodzianką II".
Projekt matematyczny obejmował zasięgiem uczniów klas szkoły podstawowej i dotyczył tradycji obchodów świąt wielkanocnych. Uczniowie  podejmowali  działania w ramach różnych przedmiotów szkolnych, zdobywali nową wiedzę i doskonalili swoje kompetencje.  Nauczyciele przygotowali zadania o tematyce świątecznej.  Powstał zbór pomysłów i działań. Zachęcamy do korzystania!
Główne cele projektu to:
1. Stosowanie umiejętności matematycznych w życiu codziennym i w czasie różnych przedmiotów szkolnych.
2. Wzmocnienie motywacji do nauki matematyki, poznanie różnego jej zastosowania, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, odkrywanie wrażliwości na piękno.
3. Pomoc w zrozumieniu wielu treści matematycznych, które są wykorzystywane w życiu codziennym.
4. Rozwijanie umiejętności współpracy, dzielenia się, poznawania i wykorzystywania narzędzi TIK.
 Oto nasze rezultaty projektu:

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet
Book titled 'Potrawy z jajkiem w tle 'Read this book made on StoryJumper