ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z KROPKĄ

Historię Vashti i jej kropki zna coraz więcej uczniów. Sprawia by kolejni uczniowie dostrzegli, jak wielka siła tkwi w nich samych oraz jak wiele mogą czerpać od swoich kolegów i koleżanek.

Projekt eTwinnig "Zaprzyjaźnij się z Kropką"  przeznaczony był dla dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat. W tym roku aż trzy klasy dołaczyły do wspólnego świętowania  nie tylko Dzień Kropki, ale całegoTygodnia Kreatywności od 13 do 17 września.
Głównym celem projektu było pokazanie, że każdy człowiek potrafi być kreatywny, a zwykła kropka może sprawić, iż odkryje w sobie niezwykłe pokłady twórczej inwencji.
Razem odkryliśmy,  że ogromną frajdą jest łączenie kropek, budowanie relacji i edukacyjnych przyjaźni.
W projekcie wzięły udział klasy - 3d z p. Eweliną Najgebauer, 2b z p. Małgorzatą Gałecką i 2a z p. K. Ślęzak.
Zapraszamy do obejrzenia relacji i wspólnych efektów naszych działań. TUTAJ

Nasi projektowi partnerzy:

Zadanie: GRY I ZABAWY "PRZYJACIELE KROPKI"

Książeczka "ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z KROPKĄ"