KONKURS ,,POCZTÓWKA Z WĘGIER” ROZSTRZYGNIĘTY

31.03.2017r. w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z Węgier".

Na konkurs wpłynęło mnóstwo prac z piotrkowskich szkół. Pomysłów było wiele : ostra papryka,węgierski gulasz, Góra Gelerta,węgierski Belweder,pejzaż,zabytki,jezioro Balaton,kolaż z węgierskich pocztówek. Jury miało nie lada zadanie, aby wybrać najładniejsze prace. W kategorii I miejsca przyznano 5 nagród,w kategorii II miejsca - 6 nagród i w kategorii III miejsca -5 nagród. Miło nam, że uczestniczki konkursu z naszej szkoły zajęły czołowe miejsca. I MIEJSCE - Maria Szady z klasy II a II MIEJSCE - Karolina Dobrowolska i Carmen Wojtczyk z klasy IIa.  Organizatorami konkursu była pani Urszula Wałkówska, Agnieszka Cienkowska-Szady,Ewa Misztel oraz Przewodniczący Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa - pan Tadeusz Wojdala. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę.