MOJA PANI

Wychowankowie naszej świetlicy pod kierunkiem Pani Agaty Rózgi i Agnieszki Cienkowskiej-Szady wykonali prace plastyczne na ogólnopolski konkurs plastyczny pt."Moja Pani"zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Woźnikach(woj.małopolskie).
W Jury zasiedli:Mira Sabatowicz-artysta plastyk, Grzegorz Giermek-artysta plastyk, Agnieszka Sienkiewicz-nauczyciel plastyki, Magdalena Piotrkowska-organizator. Na konkurs wpłynęło 2602 prace w tym 1724 prace uczniów z klas I-III. Jury biorąc pod uwagę zgodność z regulaminem, estetykę, samodzielność oraz ciekawą interpretację tematu, wyobraźnię, pomysłowość i wrażliwość młodych artystów wyłoniło czterech laureatów. W grupie zwycięzców znalazła się uczennica naszej szkoły- Maria Szady z klasy IIIa, która zajęła II miejsce. Gratulujemy Marysi i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach.