10 grudnia 2019 r. w  MEDIATECE miało miejsce rozstrzygnięcie XX  Powiatowego Konkursu Literackiego.
7 grudnia 2019r. odbyło się drugie spotkanie z przedszkolakami.
,,Proszę do mnie podejść… i zapytać o co chcecie…być może pomoże nam to w śledztwie. Przypuszczam, że macie Państwo własne poszlaki, które pomogą w rozwikłaniu sprawy. (…) Świadkowie będą mogli bezpośrednio zadawać pytania podejrzanym…".

06-12-2019

W ten szczególny dzień świętowali mali i duzi.
Podsumowanie konkursu .
Klasa 3c  podczas zajęć w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Do trzech razy sztuka... czyli klasa 3a po raz trzeci wzięła udziała w Świątecznej Wymianie Bożonarodzeniowej.
26-11-2019

PIERWSZA POMOC

To już kolejne spotkanie z panią Małgosią Lasecką. Tym razem uczniowie klasy 3a uczyli się opatrywać rany.
22 listopada w Łodzi odbył się Wojewódzki Finał Konkursu " Policyjna Akademia Bezpieczeństwa".
Dzieci mają prawa - wie to mały i duży !!!
21 listopada dwie drużyny z naszej szkoły uczestniczyły w konkursie czytelniczo-plastycznym ph.,,Czy znacie te małe postacie" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną.
W dniu 20.11.2019 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka.
W dniach 18-19 listopada uczniowie klas I-III wzięli udział w lekcji pt."Ocean" realizowanej przez Akademię Edukacja Jutra  Dziś w formule VR (wirtualna rzeczywistość).
19. 11.2019 r. klasy szóste uczestniczyły w nietypowej lekcji biologii na żywo przeprowadzonej przez Agencję Klaps Art z Krakowa.
19-11-2019

WARSZTATY KOMIKSU

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach edukacyjnych organizowanych przez Mediatekę 800 - lecia. Tym razem były to warsztaty komiksu prowadzone przez Łukasza Kucińskiego.

ul. Wysoka 28/38
tel./fax. 44 647-27-63; 44 732-54-07
e-mail: sp3@sp3.piotrkow.pl

Środa 18 września 2024