Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów
w Piotrkowie Trybunalskim

Wykaz godzin dostępności nauczycieli

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
WYKAZ GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW I UCZNIÓW
W SZKOLE PODSTAWOWE8J NR 3
w roku szkolnym 2023/2024

 
 NAZWISKO I IMIĘ
 
DZIEŃ TYGODNIA GODZINA SALA
  1. Misztela Izabela
wtorek 12.15-13.15  
  1. Barczak Iwona
wtorek 13.15-14.15 22
  1. Baryła Karol
piątek 7.00-8.00 pok.naucz.
  1. Bębnowicz Halina
środa 14.15-14.45 06
  1. Boraniecka Martyna
środa 11.20-12.20 56
  1. Boras Adam
piątek 7.00 – 8.00 07
  1. Borowska Agnieszka
piątek 13.15 – 14.15 40
  1. Charlińska Katarzyna
wtorek 11.25-12.25 56
  1. Cienkowska – Szady Agnieszka
wtorek 16.00-17.00 świetlica
  1. Ciotucha Hieronim
piątek 16.00-17.00 świetlica
  1. Drabek – Tokarska Katarzyna
środa 14.55-15.55 47
  1. Dudar Sabina
środa 14.15 – 14.45 47
  1. Dudkiewicz Irena
czwartek 13.15-14.15 58
  1. Gierczak Seweryn
poniedziałek 12.30-13.30 Sala gimn.
  1. Golanowska Magdalena
poniedziałek 7.00-8.00 62
  1. Jeż Jarosław
poniedziałek 10.30-11.00 5
  1. Kafar Małgorzata
poniedziałek 7.00-8.00 gab. ped
  1. Kisiel Joanna
wtorek 15.00-16.00 Sala gim.
     19.              Kowalczyk Justyna
 
piątek 12.10-13.10 Pok.nau
     20.      Kucharczyk Karolina
 
środa/czwartek 7.15-7.45/14.50-15.20 52
      21.            Lisiak Iwona
 
poniedziałek 14.00-15.00 38
    22.          Łukowska Anna
 
środa 8.45-9.45 Pok.nau
    23.     Misiak – Iwańska Elżbieta
 
czwartek 13.15-14.15 20
    24.        Nowak Monika
 
środa 12.30-13.30 59
    25.         Olas Bożena
 
piątek 10.00-11.00 52
   26.             Omernik Aleksandra
 
środa 16.00-17.00 sala.gim
     27.             Ożarek Aneta
 
czwartek 12.30-13.30 sala gim.
  1. Pietras Magdalena
środa 14.20-15.20 27
  1. Pietraszczyk Marta
poniedziałek 13.30-14.30 19
  1. Prylińska Anna
środa 13.15-14.15 40
  1. Przybył Katarzyna
poniedziałek
13.00-14.00
56
  1. Robakowska Anna
środa 13.15-14.15 biblioteka
  1. Robaszek – Purgał Katarzyna
czwartek 15.05-16.05 biblioteka
  1. Sarnecka -Czajka Izabela
środa 12.10-13.10 60
  1. Sola Ewa
poniedziałek 11.30-12.30 45
  1. Sońta Anna
środa 13.30-14.30 06
  1. Stonoga Agnieszka
czwartek 7.00-8.00 sala gim.
  1. Stonoga Anna
piątek 12.10-13.10 biblioteka
  1. Szczepkowska Anna
poniedziałek 14.50-15.50 60
  1. Szulc Malwina
czwartek 13.15-14.15 421
     43.              Szymczyk Ewa poniedziałek 12.10-13.10 pok. naucz.
  1. Ślęzak Katarzyna
piątek 8.30-9.30 56
  1. Umięcka Barbara
czwartek 11.20-12.20 53
  1. Wajszczyk Emilia
wtorek 14.15-15.15 24
  1. Wałkówska Urszula
piątek 15.00-16.00 pok. nau
  1. Warczakowska Beata
poniedziałek 10..00 – 10.30 50
  1. Winiarski Jan
poniedziałek 14.15-15.15 37
  1. Włóka Jacek
środa 7.00-8.00 Sal gim.
  1. Włuka Agnieszka
poniedziałek 14.15-15.15 39
  1. Wróbel Dorota
czwartek 14.00-15.00 43
  1. Wypych Aneta
czwartek 12.10-13.10 Pok. nau
  1. Wysocka Kinga
czwartek 11.20-12.20 60
  1. Zajączkowska Agnieszka
czwartek 14.55 – 15.55 56