Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów
w Piotrkowie Trybunalskim

Wykaz godzin dostępności nauczycieli

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
WYKAZ GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW I UCZNIÓW
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3
w roku szkolnym 2022/2023
 
 Lp.  NAUCZYCIEL DZIEŃ TYGODNIA GODZINY SALA
1 Misztela Izabela ŚRODA 12.15 – 13.15 gabinet dyrektora
2 Barczak Iwona PONIEDZIAŁEK 13.30 – 14.30 20
3 Baryła Karol CZWARTEK 7.00 – 8.00 39
4 Bębnowicz Halina ŚRODA 13.15 – 14.15 06
5 Boraniecka Martyna WTOREK 11.00 – 12.00 56
6 Boras Adam PONIEDZIAŁEK 7.00 – 8.00 07
7 Borowska Agnieszka ŚRODA 14.15 – 15.15 40
8 Brylska Małgorzata WTOREK 13.20 – 14.20 46
9 Charlińska Katarzyna CZWARTEK 11.10 – 12.10 56
10 Cienkowska – Szady Agnieszka PIĄTEK 8.30 – 9.30 świetlica
11 Ciotucha Hieronim ŚRODA 8.30 – 9.30 pokój nauczycielski
12 Drabek-Tokarska Katarzyna ŚRODA 14.15 – 15.15 43
13 Dryzek – Marchewka Agnieszka ŚRODA 9.30 – 10.30 pokój nauczycielski
14 Gielec Magdalena PONIEDZIAŁEK 14.25 – 15.25 41
15 Gierczak Seweryn CZWARTEK 13.30 – 14.30 sala gimnastyczna
16 Golanowska Magdalena CZWARTEK 14.15 – 15.15 62
17 Jeż Jarosław PIĄTEK 14.15 – 15.15 55
18 Kafar Małgorzata PONIEDZIAŁEK 7.00 – 8.00 32
19 Kaplińska Dorota PONIEDZIAŁEK 14.15 – 15.15 22
20 Kisiel Joanna ŚRODA 15.00 – 16.00 sala gimnastyczna
21 Kizyma Jolanta ŚRODA 14.00 – 15.00 biblioteka
22 Kucharczyk Karolina PIĄTEK 10.15 – 11.15 56
23 Lisiak Iwona ŚRODA 14.00 – 15.00 38
24 Łukowska Anna PONIEDZIAŁEK 9.35 – 10.35 pokój nauczycielski
25 Marcioch Anna PONIEDZIAŁEK 13.30 – 14.30 34
26 Misiak – Iwańska Elżbieta CZWARTEK 13.30 – 14.30 20
27 Molenda Magdalena PONIEDZIAŁEK 14.15 – 15.15 47
28 Olas Bożena PONIEDZIAŁEK 11.30 – 12.30 56
29 Omernik Aleksandra PONIEDZIAŁEK 14.15 – 15.15 sala gimnastyczna
30 Ożarek Aneta CZWARTEK 14.00 – 15.00 sala gimnastyczna
31 Pietraszczyk Marta WTOREK 13.15 – 14.15 19
32 Prylińska Anna CZWARTEK 14.15 – 15.15 36
33 Robakowska Anna PONIEDZIAŁEK 7.00 – 8.00 18
34 Robaszek – Purgał Katarzyna ŚRODA 14.15 – 15.15 23
35 Sarnecka – Czajka Izabela WTOREK 14.40 – 15.40 60
36 Serafin Ewa CZWARTEK 7.00 – 8.00 58
37 Skiba Mariusz CZWARTEK
2 tydzień miesiąca
7.50 – 8.50 pokój nauczycielski
38 Sola Ewa PONIEDZIAŁEK 14.15 – 15.15 45
39 Sońta Anna ŚRODA 13.40 – 14.40 07
40 Sporysiak Monika ŚRODA 13.30 – 14.30 39
41 Stobiecka Magdalena PIĄTEK 15.00 – 16.00 56
42 Stonoga Agnieszka WTOREK 7.00 – 8.10 sala gimnastyczna
43 Stonoga Anna WTOREK 12.10 – 13.10 pokój nauczycielsk
44 Szczepkowska Anna CZWARTEK 14.40 – 15.40 60
45 Szpikowska Anna PONIEDZIAŁEK
1 i 3 tydz. miesiąca
8.15 – 9.15 pokój nauczycielski
46 Szulc Malwina ŚRODA 13.30 – 14.30 21
47 Szymczyk Ewa ŚRODA 13.15 – 14.15 45
48 Ślęzak Katarzyna ŚRODA 11.20 – 12.20 56
49 Umięcka Barbara CZWARTEK 12.15 – 13.15 53
50 Wajszczyk Emilia CZWARTEK 7.00 – 8.00 24
51 Wałkówska Urszula PIĄTEK 10.30 – 11.30 pokój nauczycielski
52 Warczakowska Beata WTOREK
1 i 3 tydz. miesiąca
8.45 – 9.45 50
53 Winiarski Jan ŚRODA 14.15 – 15.15 37
54 Włóka Jacek CZWARTEK 7.00 – 8.00 sala gimnastyczna
55 Włuka Agnieszka PIĄTEK 14.15 – 15.15 39
56 Wróbel Dorota PONIEDZIAŁEK 14.15 – 15.15 43
57 Wypych Aneta PIĄTEK 14.15 – 15.15 38
58 Wysocka Kinga PONIEDZIAŁEK 13.00 – 14.00 60
59 Zajączkowska Agnieszka CZWARTEK 12.15 – 13.15 56