To już piąte zadanie, które nasi uczniowie realizowali w ramach konkursu Bezpiecznie Tu i Tam Fundacji Orange.
Kolejne zadanie za nami.
Trzecia aktywność konkursowa została zrealizowana przez wszystkie klasy naszej szkoły.
Wicedyrektor Małgorzata Brylska przygotowała dla uczniów klasy 3C i 4C Quiz "Bezpiecznie Tu i Tam" w programie KAHOOT.
28 października uczniowie klas 1-3 mieli możliwość obejrzenia przedstawienia ,, BEZPIECZNY INTERNET”, przygotowanego przez małych aktorów z klasy 3a pod czujnym okiem wychowawcy – pani Bożeny Olas.
W czwartek, 27 października, uczniowie klas 1-6 wzięli udział w Pikniku edukacyjnym, zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Orange - Bezpiecznie Tu i Tam.
Już drugi miesiąc uczniowie klas I-VI uczą się jak bezpiecznie poruszać się po internecie w ramach ogólnopolskiego  konkursu Bezpiecznie Tu i Tam.
We wrześniu uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami oraz uczestnicy świetlicy szkolnej wzięli udział w pierwszej aktywności konkursu Bezpiecznie Tu i Tam.
1 września nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Fundacji Orange " Bezpiecznie Tu i Tam".