Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów
w Piotrkowie Trybunalskim

Zebrania

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =

Zebrania z rodzicami klas 1-3 


15-16 LISTOPADA 2021 R.
  
KLASA WYCHOWAWCA TERMIN GODZINA SALA
I A  Zajączkowska Agnieszka 15.11.2021 16.30 53
I B Anna Kafar
(Żyra Katarzyna)
15.11.2021 16.30 51
I C Nowak Monika 16.11.2021 16.30 54
II A Ślęzak Katarzyna 15.11.2021 16.30 54
II B Gałecka Małgorzata 16.11.2021 17.00 51
II C  Olas Bożena 15.11.2021 16.30 52
III A Charlińska  Katarzyna 16.11.2021 17.00 52
III B  Boraniecka Martyna 16.11.2021 17.00 59
III C Umięcka Barbara 16.11.2021 17.00 53
III D Ewelina Najgebauer 15.11.2021 17.00 60

ZEBRANIA I KONSULTACJE Z RODZICAMI
18 LISTOPADA (CZWARTEK)
KLASY IV -  VIII SZKOŁY  PODSTAWOWEJ

 
KLASA ZEBRANIA Z RODZICAMI
WYCHOWAWCA
GODZINA
ROZPOCZĘCIA
ZEBRANIA
NAUCZYCIEL DOSTĘPNY NA KONSULTACJACH
17.00 – 19.00
SALA
      dyrektor Izabela Winiarska gabinet dyrektora
      wicedyrektor Anna Marcioch 34
4 A Iwona Lisiak 16.30 Iwona Lisiak 38
4 B Seweryn Gierczak 16.30 Seweryn Gierczak 21
4 C Elżbieta Misiak - Iwańska 16.30 Elżbieta Misiak - Iwańska 20
5 A Jacek Włóka 16.30 Anna Stonoga 35
5 B Ewa Serafin 16.30 Ewa Serafin 58
5 C Irena Dudkiewicz 16.30 Irena Dudkiewicz 11
5 D Katarzyna Drabek - Tokarska 16.30 Katarzyna Drabek - Tokarska 47
6 A Justyna Kowalczyk 16.30 Justyna Kowalczyk 36
6 B Katarzyna Robaszek - Purgał 16.30 Katarzyna Robaszek - Purgał 23
6 C Emilia Wajszczyk 16.30 Emilia Wajszczyk 24
7 A ---------------------------   Karol Baryła 39
7 B Dorota Wróbel 16.30 Dorota Wróbel 43
7 C Dorota Kaplińska 16.30 Dorota Kaplińska 22
7 D Agnieszka Czarnecka 16.30 Agnieszka Czarnecka 40
7 E Anna Szpikowska 16.30 Anna Szpikowska 37
8 A Anna  Robakowska 16.30 Anna  Robakowska 18
8 B Jarosław Jeż    
17 listopada (środa)
16.30 Jarosław Jeż    
17 listopada (środa)
55
8 C Magdalena Golanowska 16.30 Magdalena Golanowska 45
8 E Marta Pietraszczyk 16.30 Marta Pietraszczyk 19
8 F Monika Sporysiak Zwolnienie  lekarskie    
      Iwona Barczak 62
      Halina Bębnowicz 06
      Adam Boras 07
      Magdalena Gielec gabinet pedagoga
      Małgorzata Kafar gabinet pedagoga
      Joanna Kisiel sala gim.
      Anna Łukowska 60
      Aleksandra Omernik sala gim.
      Aneta Ożarek sala gim.
      ks. Mariusz Skiba 06
      Ewa Sola 54
      Anna Sońta 07
      Magdalena Stobiecka 56
      Malwina Szulc 51
      Ewa Szymczyk 52
      Beata Warczakowska 42
      Agnieszka Stonoga sala gim.
      Jan Winiarski 59
      Jacek Włóka sala gim.
      Aneta Wypych 53