TURNIEJ WIEDZY

14 listopada w świetlicy szkolnej odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy- Nasza Przyszłość – zdrowe środowisko – zdrowa żywność , zorganizowany przez wychowawców świetlicy:Urszulę Wałkówską i Agnieszką Cienkowską-Szady oraz Przewodniczącego Rady Osiedla Łódzka-Sadowa-Wysoka Pana Tadeusza Wojdalę.
W Turnieju wzięli udział uczniowie klas III. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IIIa - Lena Sporysiak, Kuba Wolski i Maria Szady.Miło nam poinformować,że nasi uczniowie zajęli I miejsce wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 13.Turniej składał się z III części. W pierwszym etapie uczniowie zmagali się z pytaniami dotyczącymi prawidłowego dbania o zdrowie. Drugi etap polegał na zrobieniu zdrowych,smacznych i estetycznych kanapek.Trzeci etap wymagał umiejętności plastycznych i pomysłowości. Polegał na wykonaniu plakatu i hasła dotyczącego tematu turnieju. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy na następny rok.