W tym roku szkolnym postanowiliśmy nieco inaczej spędzić andrzejki – zaprosiliśmy do naszej szkoły prawdziwych artystów z Odessy (Ukraina) – magików, iluzjonistów, klaunów.

22 listopada wybraliśmy się do Warszawy.
„Niewiele ponad miesiąc temu byłam na Westerplatte.
14-11-2017

TURNIEJ WIEDZY

14 listopada w świetlicy szkolnej odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy- Nasza Przyszłość – zdrowe środowisko – zdrowa żywność , zorganizowany przez wychowawców świetlicy:Urszulę Wałkówską i Agnieszką Cienkowską-Szady oraz Przewodniczącego Rady Osiedla Łódzka-Sadowa-Wysoka Pana Tadeusza Wojdalę.

ZIELONY KAPTUREK

8 listopada 2017 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w interaktywnym spektaklu muzycznym "Zielony Kapturek" w ramach edukacji ekologicznej.

KODUJEMY

Dzisiaj w naszej szkole odbyły się kolejne warsztaty z kodowania.

ŚNIADANIE DAJE MOC

8 listopada uczniowie klasy 3e włączyli się po raz drugi do akcji ,,Śniadanie daje moc”'
6 listopada 2017 r. uczniowie klasy 1a uczestniczyli w Międzynarodowym Dniu Postaci z Bajek.
Tradycją klasy pani Anny Robakowskiej stały się wyjścia na cmentarz wojskowy w przeddzień Święta Zmarłych.
31 października 2017 r. odbył się I Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Synapsik MEN.
23 i 30 października klasy  trzecie udały się na wycieczkę do Częstochowy.

W dniu 30.10.2017 r. obchodziliśmy II Szkolny Dzień Profilaktyki. Gośćmi specjalnymi imprezy byli: kierownik Punktu Konsultacyjnego Pomarańczowa Linia p. Katarzyna Zatorska, oraz przewodniczący Rady Osiedla Wysoka p. Tadeusz Wojdala.
Początek jesieni to nowe doświadczenia i mnóstwo zdobytej wiedzy.
W ramach programu Edukacja Teatralna, 26 października, klasy IV A i IV F odwiedziły Teatr Lalek ARLEKIN w Łodzi.
Z ogromną radością informujemy,

ul. Wysoka 28/38
tel./fax. 44 647-27-63; 44 732-54-07
e-mail: sp3@sp3.piotrkow.pl