Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów
w Piotrkowie Trybunalskim

250 ROCZNICA USTANOWIENIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEWJ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
"Nauczyciel widzi więcej niż twarze dzieci, stara się zobaczyć ich dusze".
W przeddzień Święta Komisji Edukacji Narodowej - a właściwie 250 rocznicy jej ustanowienia- społeczność naszej szkoły uczciła uroczystą akademią święto nie tylko nauczycieli, ale i wszystkich pracowników szkoły. Tradycją stało się, że z okazji tej przyznawane są nagrody dyrektora. Otrzymują je nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi, którzy w ostatnim roku szkolnym szczególnie na nie zasłużyli.
Było więc uroczyście i wzruszająco, ale za sprawą uczniów klasy 6b również bardzo wesoło- oni bowiem w zabawny sposób pokazali, jak wygląda jeden dzień z życia uczniów SP3.
powrót