MAMY NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI!

Dnia 19 września 2018 roku  zostało przeprowadzone głosowanie w związku z wyborem Przewodniczącego Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej nr 3 na rok szkolny 2018/2019.
W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas 6-8 i 3 GM oraz nauczyciele. Oddano 287 głosów, w tym 4 głosy nieważne. Głosy na poszczególnych kandydatów rozłożyły się następująco:
FRANCISZEK GWADERA KL.8B – 47 głosów
MARCEL MAJCHROWSKI KL.3C – 158 głosów
URSZULA NOWAK KL.8A – 78 głosów

Komisja w składzie: p. Anna Robakowska i p. Iwona Lisiak – Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego , Zuzanna Wojtaszak kl.3a, Hubert Jankowski kl.3b, Kacper Nowak kl. 3c, Zuzanna Bińczyk kl.8a – przedstawiciele społeczności szkolnej po przeliczeniu głosów ustaliła jednogłośnie, że poszczególne funkcje  w Samorządzie  Uczniowskim w roku szkolnym 2018/2019 pełnić będą:

PRZEWODNICZĄCY SAMORZĄDU –   MARCEL MAJCHROWSKI KL.3C
ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO  – URSZULA NOWAK KL.8A