POLSKO, TRZYMAJ FORMĘ !

Kolejna edycja realizacji projektu edukacyjnego ,,Trzymaj formę” za nami.

8 czerwca 2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Akademii Sukcesu Trójki. Uczniowie klas szóstych przystąpili do konkursu wiedzy o zdrowym odżywianiu, aktywnym i ekologicznym stylu życia. Klasy piąte zaś przygotowały smaczne i w 100% ekologiczne maskotki  .Poza tym odbył się quiz ekologiczny oraz konkurs w segregowaniu śmieci na czas i budzące największe emocje konkurencje sportowe. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, w całą zabawę włączyli się również rodzice.
Zwyciężyła drużyna z klasy 6a, zaś nagrody za maskotki otrzymali: Urszula Nowak z kl.5a, Karol Wlaźniak z kl. 5c i Maciej Kowalczyk z kl.5b. Dzień bez pytania i słodki upominek w konkursie na baner wywalczyły klasy – 5a i 6b. Najlepsi sportowcy klas piątych to uczniowie z klasy 5d. Gratulujemy!