POMOC PSYCHOLOGICZNA I PSYCHOTERAPEUTYCZNA

Drodzy Rodzice!
informujemy, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Piotrkowie Trybunalskim Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej     i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym specjaliści będą pracować zgodnie        ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Misją ośrodka jest wspieranie procesu zdrowienia dzieci oraz pomoc w rozwijaniu ich potencjału. Zawsze odbywa się to w oparciu o pracę z rodziną i jej siecią wsparcia społecznego, dlatego też  oferta pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej kierowana jest do dzieci i młodzieży zmagającymi się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi jak i do ich rodzin      i środowiska, w którym żyją: szkoły, przedszkola, innych instytucji, których przedstawiciele uczestniczą w życiu rodziny.
Pacjenci mogą zgłaszać się do nas bez skierowania lekarskiego.

Ośrodek znajduje się przy ul. Słowackiego 15

Czynny jest w godzinach:
poniedziałek 10-18
wtorek 11-20
środa 8-16
czwartek 11-20
piątek 8-16
W obecnej sytuacji epidemiologicznej  zapraszamy do kontaktu telefonicznego  pod numerem  576 277 700.