Gimnazjum nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim
im. Aleksandra Kamińskiego

Walentynkowy Koncert

17 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych. To wyjątkowe święto stało się  też okazją do promowania poezji, ponieważ to ona prowokuje refleksje nad znaczeniem miłości w życiu.

Główną atrakcję stanowił WALENTYNKOWY KONCERT, poprowadzony przez dwóch utalentowanych konferansjerów: Mikołaja Pieprzowskiego i Michała Cienkowskiego, pod czujnym okiem pomysłodawczyni szkolnej imprezy, P. Elżbiety Misiak-Iwańskej.
Podczas trwającej dwie godziny akademii, zostały zaprezentowane liczne występy przygotowane przez uczniów oraz nauczycieli. Gościem specjalnym była utalentowana wokalnie
Justyna Tomecka – absolwentka naszej szkoły. Swoje zdolności aktorskie i komediowe zaprezentowała Marysia Rostkowska, wcielająca się w rolę Bruno Marsa podczas grupowego tańca klasy IIIc. W tej dziedzinie błysnął także Ziemowit Bobras, grający Zenona Martyniuka - jego występ poderwał z krzeseł całą widownię. Na uwagę zasługuje również popis Kamila Kałużniaka z Ia, który śpiewał znany przebój disco polo – „Miód Malina”. Ponadto mieliśmy okazję posłuchać deklamowanych wierszy oraz zobaczyć, jak chłopcy radzą sobie z wyplataniem warkoczy. Koncert zakończył się walcem w wykonaniu nauczycielek oraz uczniów gimnazjum.

Wszystkim zakochanym z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo miłości!!!