Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości

Dnia 5.11.2015 roku w Łodzi na pływalni UKS 149 przy ul. Tatrzańskiej odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wszechstronności i Wytrzymałości dzieci 11 lat.

Po uroczystym otwarciu zawodów sekretarz Łódzkiego Okręgowego Związku Pływackiego pan Marian Turski wręczył Wiktorii Guść medal za zajecie I miejsca w Ogólnopolskim Drużynowym Wieloboju Pływackim wśród dziewcząt jedenastoletnich. Ta miła niespodzianka dała Wiktorii tylko motywację do tego żeby popłynąć dziś znów jak najlepiej i pokazać że jest w dobrej formie. I tak na 200 m stylem zmiennym wywalczyła złoty medal a w konkurencji na 400 m stylem dowolnym również nie mogło być inaczej.
Wiktoria zajęła I miejsce w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę według punktów FINA otrzymując statuetkę i nagrodę rzeczową