"Bezpieczne dziecko-bezpieczny człowiek"

p4141325-copy-1450631044
8 grudnia 2015 r. w SP12 podsumowano konkurs "Bezpieczne dziecko-bezpieczny człowiek"

Wśród uczniów klas pierwszych zwyciezcą konkursu plastycznego został Dominik Latocha z kl. 1b, II miejsce zajęła Milena Charlińska z kl. 1b, a III miejsce przypadło Nadii Kafar z kl. 1a.

Wśród uczniów klas drugich, zmagających się z pracą plastyczną i wiedzą o bezpieczeństwie, zwyciężyła Bernadeta Bartosiewicz z kl. 2c, II miejsce uzyskała Oliwia Maciejewska z kl. 2e, a III miejsce zajęła Zuzanna Budzisz z kl. 2d.

Wśród uczniów klas trzecich, zmagających się również z pracą plastyczną i wiedzą o bezpieczństwie I miejsce zaęła Aleksandra Biesaga z kl 3c, II miejsce - Nadia Prek z kl. 3c, a III miejsce uzyskał Aleksander Sznajder z kl. 3 b.
Serdecznie gratulujemy:)