Laureaci w konkursie recytatorskim

W piątek, 6 maja, w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pod hasłem: „Polska – to nasz wspólny dom”.

Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów: Daria Grochulska i Patryk Dawidowicz z kl. 4b, Łucja Starościc z kl. 4a oraz Maja Olczyk z kl. 5c.
Jury oceniało dobór i zrozumienie recytowanego tekstu, dykcję oraz opanowanie utworu, zaangażowanie emocjonalne i pomysłowość interpretacji, a także umiejętność prezentacji i nawiązywania kontaktu z publicznością. Poziom prezentowany przez wszystkich 29 uczestników Konkursu był bardzo wysoki, tym większym sukcesem są zdobyte nagrody przez:
Łucję Starościć, za zajęcie 3 miejsca  oraz Maję Olczyk, za zajęcie 2 miejsca.
Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje, gdyż naprawdę niewiele brakowało im do zwycięstwa.