MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY ,, JESIEŃ W OBIEKTYWIE”

30 listopada w naszej szkole miało miejsce podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego, zorganizowanego przez panią Alinę Kowalską .

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ,o czym świadczy ilość nadesłanych prac. Na uroczystość rozstrzygnięcia konkursu zaproszony został pan Dariusz Kołek z Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego ,,F cztery”, który zapoznał uczniów z technikami wykonywania zdjęć wysokiej klasy sprzętem fotograficznym.
Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły, którym oczywiście serdecznie gratulujemy: Natalia Woźniakowska z kl.6a oraz Szymon Czajka, Karol Wlaźniak, Kacper Sołtysiak, Michał Tuzikiewicz, Damian Michalak , Michał Woźniak z klasy 6c. Nagrodzone prace można oglądać na pokonkursowej wystawie oraz w naszej galerii.