Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Piotrków wczoraj i dziś"

W dniu 13 marca w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego"Piotrków wczoraj i dziś".

W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III piotrkowskich szkół. Celem konkursu było przybliżenie historii naszego miasta oraz rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych uczniów. Wśród nagrodzonych uczestników znaleźli się przedstawiciele naszej szkoły: Maria Szady,Matylda Kiełbasa - nagroda główna, Zofia Szymańska, Karolina Dobrowolska oraz Carmen Wojtczyk miejsce II, Hanna Barabasz miejsce III. Organizatorem konkursu byli: Pani E.Misztel, A.Cienkowska-Szady, U.Wałkówska oraz Przewodniczący Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa Tadeusz Wojdala. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe nagrody w postaci przyborów plastycznych: farby akrylowe, pędzle, pastele, kartony. Fundatorem nagród była Rada Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa.