NIE WYPALAJ TRAW, PRZECIEŻ NIE ZABIJA SIĘ SKOWRONKÓW

W sobotę 24 marca 2018 r.  w Szkole Podstawowej nr 13 w ramach programu Bezpieczne Miasto,  odbył się międzyszkolny  konkurs realizowany przez Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ph. „Nie wypalaj traw, przecież nie zabija się skowronków”.
Tegoroczna , piętnasta  już  edycja była dla nas  wyjątkowo szczęśliwa,  ponieważ zajęliśmy pierwsze miejsce!! Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich – Matylda Kiełbasa, Carmen Wojtczyk i Jakub Wolski pod opieką p. Izabelli Sarneckiej – Czajki, którzy wykonywali pracę plastyczną oraz podopieczni Emilii Wajszczyk -  Brajan Tręda, Julita Gajecka , Nadia Pierek, Fryderyk Głowacki i Kacper Ziemba , którzy rozwiązywali test. Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa!  Gratulujemy !