"Nie wypalaj trawy, przecież nie zabija się skowronków"

19 marca w Szkole Podstawowej nr 13, odbyła się kolejna edycja konkursu organizowanego przez Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ph. „Nie wypalaj trawy – przecież nie zabija się skowronków”.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny - młodsza - uczennice z klasy 3c: Julia Filipczak, Paula Girtler oraz Olivia Mielczarek- dziewczynki rysowały ilustrację do wiersza oraz starsza uczniowie z klas IV-VI: Maria Gaj, Bartosz Gnitecki, Mikołaj Gnitecki, Jan Jamro i Ksawery Stempel, którzy rozwiązywali test. Uczennice z klasy 3c zajęły III miejsce, uczniowie starsi także trzecie miejsce. Szkoła zajęła 3 miejsce w tym konkursie. W nagrodę uczniowie otrzymali książki, albumy i bardzo ciekawe filmy przyrodnicze, które wzbogaciły naszą szkolną bibliotekę. Serdecznie gratulujemy:)