Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata

Uczniowie klas młodszych naszej szkoły:Oliwia Matyjaszczyk kl 2c,Zuzanna Budzisz kl.2d,Natalia Dróżdż kl.2a, Weronika Socha kl.2a, Maria Szady kl.1a, Oliwier Żyra kl.2b wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym ph. "Polscy sportowcy na olimpiadach i mistrzostwach świata".

Honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Lublin,Przewodniczący Miasta Lublin,Marszałek Województwa Lubelskiego,Prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.Komisja konkursowa przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę zgodność z tematem,oryginalność rozwiązań,samodzielność,staranność i wrażenie artystyczne. Jedna z naszych uczennic Maria Szady z klasy 1 a została laureatem w kategorii klas I-III.  Serdecznie gratulujemy:)

Konkurs został poprzedzony cyklem zajęć o historii polskiego sportu,które odbyły się w świetlicy szkolnej.