,,WYLICZAJMY WRAZ – UMILAJĄC SOBIE CZAS”

,,WYLICZAJMY WRAZ – UMILAJĄC SOBIE CZAS” - to kolejny konkurs zorganizowany przez MBP w Piotrkowie Tryb., w którym pięcioosobowa drużyna z naszej szkoły próbowała swoich sił.

Uczennice klasy 3e i 3f, przygotowane przez wychowawczynie – panią Annę Kafar i panią Monikę Nowak, dzielnie podjęły wyzwania konkursu, który składał się aż z trzech etapów. Najpierw konkursowicze prezentowali scenkę rodzajową, potem rozwiązywali quiz, a na koniec tworzyli obraz do wylosowanej scenki. W rezultacie Szkoła Podstawowa nr 3 stanęła na podium, zajmując III miejsce. Oto skład dzielnie walczącej drużyny : Aleksandra Strąk i Oliwia Maciejewska  z kl.3e oraz Maja Dąbrowska i Anna Drobik i Zuzanna Furman z kl.3f.