BUDKA DLA DUDKA - KONKURS WYNIKI

IMG_20210617_111534 (Copy)
W ubiegły czwartek wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie „Budka dla dudka” organizowanego w ramach projektu Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021 współfinansowanego przez WFOŚiGW w Łodzi otrzymali sadzonki krzewów.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział ponad 60 – ciu uczniów naszej szkoły! W wielu budkach pojawili się mieszkańcy np. pliszki czy sikory. Dzięki temu uczniowie mogą poszerzać swoją wiedzę nt. naszych skrzydlatych sąsiadów! Sadzonki, które były nagrodami w tym konkursie potocznie nazywane są „motylim krzewem”. Ich kwiaty cieszą oko i są bardzo chętnie odwiedzane przez motyle, które stanowią kolejny ciekawy obiekt obserwacji. Wszystkim serdecznie gratulujemy!