PODSUMOWANIE PROJEKTU

We wtorek 22 czerwca odbyło się  zakończenie projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok 2020/2021” organizowanego we współpracy z WFOŚiGW w Łodzi.
 Pani dyrektor Izabela Winiarska wraz z koordynatorką projektu Emilią Wajszczyk wręczyły nagrody laureatom konkursów, które zostały przeprowadzone w ramach programu. Było to nie lada wyzwanie, ponieważ nagrodzonych zostało ponad 60 uczniów! Nagrodami w konkursach były m. in dyplomy, gry planszowe, globusy, piórniki, worki, powerbanki, pendrivy, słuchawki bezprzewodowe oraz głośniki. W czasie imprezy odbyła się również wystawa prac konkursowych – zdjęć zrobionych w ramach konkursu „Perełki przyrodnicze w mojej okolicy”, plakatów przygotowanych na konkurs „Kochasz dzieci, nie pal śmieci” oraz zabawek z surowców wtórnych. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!