MISTRZOSTWA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniach 13-14 .02 .2024r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Zawody miały miejsce w SP 2.  Nasza szkoła przygotowała i wystawiła do zawodów dwie reprezentacje siatkarskie: dziewcząt i chłopców.
Zarówno nasze dziewczęta jak i chłopcy udowodnili już kolejny raz, że są najlepszymi z najlepszych.

Skład żeńskiej reprezentacji Szkoły:
1. Bernatowicz Alicja 7a
2. Góral Maria 7a
3. Deredas Sonia 7a
4. Hoffer Natalia 7a
5. Hoffer Nikola 7a
6. Marczak Maja 7a
7. Pieprzowska Pola 7a
8. Ryba Amelia 7a
9. Lipińska Maja 7c
10. Sobierańska Nikola 8c
Drużyna naszych siatkarek wywalczyła I MIEJSCE W MIEŚCIE zdobywając tytuł Mistrza Miasta.

Skład męskiej reprezentacji Szkoły:
1. Cichecki Bartosz 8b
2. Moneta Marcel 8b
3. Ratke Wojciech 8b
4. Trzeciak Mateusz 8b
5. Wiktorowicz Oleg 8b
6. Kaczmarek Maks 8c
7. Mamzer Kacper 8c
8. Skwarkowski Dawid 8c
9. Teodorczyk Radosław 8c
10. Wendzonka Leo 8c
11. Sowiński Tobiasz 6a
12. Zelek Wiktor 6a
Drużyna chłopców również wywalczyła I MIEJSCE W MIEŚCIE i zdobyła tytuł Mistrza Miasta.

Bardzo, bardzo gorąco gratulujemy WAM KOCHANI tego podwójnego sukcesu siatkarskiego. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.