MISTRZOSTWA MIASTA W PŁYWANIU SZTAFETOWYM

Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 6 =
9 + 6 =
W dniu 6.11.2023r. na basenie przy ul. Belzackiej odbyły się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu Sztafetowym dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.
Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: Igrzysk Dzieci klasy 4 -6 oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej klasy 7-8.
Nasza szkoła przygotowała do zawodów pływackich cztery sztafety: dwie dziewcząt i dwie chłopców.
I tym razem  nasi uczniowie okazali się najlepszymi z najlepszych i stanęli na podium. Sztafeta chłopców klas 4-6 zajęła I MIEJSCE W MIEŚCIE, chłopcy klas 7-8 zajęli III MIEJSCE W MIEŚCIE.
Nieco słabiej wypadły tym razem dziewczynki, bo sztafeta klas 4-6 zajęła IV MIEJSCE W MIESCIE natomiast sztafeta klas 7-8 dopiero V MIEJSCE.