W piątek 26 września w Aleksandrowie Łódzkim odbył się Finał Wojewódzki Zawodów w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Byliśmy tam i My! A ściśle mówiąc, było Nas siedmioro (Iga Ciszewska, Natalia Dędek, Sandra Vervoort, Laura Just, Michał Mikas, Wiktor Sikorski i Natan Nowak). Nasi sportowcy godnie reprezentowali powiat piotrkowski.
Na trasie biegu pozostawili pot i łzy.
Brawo!!!
Jednak największy sukces, to IV miejsce, w kategorii Igrzysk Młodzież Szkolnej naszej utalentowanej lekkoatletki Natalki Dędek.
Natalko gratulujemy!!!
Na zdjęciach zawodnicy.
Na trasie biegu pozostawili pot i łzy.
Brawo!!!
Jednak największy sukces, to IV miejsce, w kategorii Igrzysk Młodzież Szkolnej naszej utalentowanej lekkoatletki Natalki Dędek.
Natalko gratulujemy!!!
Na zdjęciach zawodnicy.