IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ

W dniach 4 i 5 marca 2019r. w hali Szkoły Podstawowej Nr 2 w Piotrkowie Tryb. został rozegrany turniej eliminacyjny w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Szkołę naszą reprezentowali:

Hubert Brzeżański z3A, Hubert Jankowski z 3B, Paweł Kowalski, Rafał Chojnacki, Marcel Majchrowski, Piotr Maciejak i Kacper Sieczka z 3C oraz Jan Jamro z 8A, Kacper Lasota i Kordian Bachta z 8B.

Niestety nie udało im się dostać do półfinałów. Jednak za zaangażowanie i duże starania należą im się podziękowania.

Zdecydowanie efektywniej zagrały dziewczęta.
Pokazały, że jeśli
"...chciałbyś coś osiągnąć czy przeżyć, to wstań i zacznij robić wszystko, żeby marzenia zmienić w rzeczywistość..."

Dominika Chrząstek, Nadia Pawłowska, Weronika Olczyk, Aleksandra Warchulińska, Sara Glapińska z 3A, Oliwia Kauc z 3B oraz Magdalena Mikas, Emilia Kołtonik, Oliwia Cieślak z 8C, Magdalena Nyga z 7A i Kornelia Wiernicka z 7B

awansowały do półfinału, w którym pokonały SP 11, by następnie w finale wygrać z reprezentacją Szkoły Podstawowej Nr 10 i zająć wymarzone
I MIEJSCE.

Należy również dodać, że za najlepszą zawodniczkę turnieju /MVP turnieju/ uznano DOMINIKĘ CHRZĄSTEK z 3A !!!

Skupienie, walka, determinacja, pełen emocji krzyk opiekuna, w końcu radość i łzy - za to wszystko wielkie DZIĘKI.