W dniu 20.05.2026 r. w ramach Igrzysk Dzieci odbyły się zawody lekkoatletyczne.
Piękna, słoneczna pogoda dopisała, a wraz z nią wspaniała atmosfera, pełna sportowych emocji, radości i ducha fair play.
W trójboju lekkoatletycznym rywalizowały klasy czwarte, natomiast w czwórboju uczniowie klas piątych i szóstych.
Naszą „Trójkę” reprezentowali:
III miejsce – dziewczęta (klasy 4)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników, zaangażowania i sportowej postawy! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!
Na zdjęciach reprezentanci szkoły.
W trójboju lekkoatletycznym rywalizowały klasy czwarte, natomiast w czwórboju uczniowie klas piątych i szóstych.
Naszą „Trójkę” reprezentowali:
III miejsce – dziewczęta (klasy 4)
- • Kinga Ciszewska 4c
- • Daryna Hoshko 4c
- • Jagoda Dybka 4a
- • Natalia Kiełkiewicz 4a
- • Krystyna Vlasenko 4a
- • Natan Just 4a
- • Kacper Majewski 4c
- • Antoni Pieprzyk 4c
- • Bartłomiej Purgał 4c
- • Julia Bydarna 6c
- • Kornelia Jaworska 6a
- • Martyna Seget 5a
- • Joanna Dąbrowska 5b
- • Kinga Misiak 5c
- • Bartosz Dąbrowski 6c
- • Michał Mikas 6a
- • Wiktor Sikorski 6a
- • Wojciech Rybiałek 6b
- • Dawid Dąbrowski 5b
- • Jakub Pawłowski 5b
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników, zaangażowania i sportowej postawy! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!
Na zdjęciach reprezentanci szkoły.